Nearby places search (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Search
is: Leit

en: Name
is: Nafn

en: API Key
is: API Lykill

en: Address
is: Heimilisfang

en: Store
is: Verslun

en: Storage
is: Geymsla

en: Blocks
is: Blokkir

en: Bank
is: Banki
