Nearby places search (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Address
lv: Adrese

en: Store
lv: Veikals

en: Other
lv: Citi

en: Blocks
lv: Bloki

en: Library
lv: Bibliotēka
