Nearby places search (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Name
pl: Nazwa

en: API Key
pl: Klucz API

en: Bar
pl: Słupek

en: Address
pl: Adres

en: Store
pl: Sklep

en: Other
pl: Inne

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Google Maps API Key
pl: Klucz API map Google

en: Storage
pl: Magazyn

en: Blocks
pl: Bloki

en: Radius
pl: Promień

en: University
pl: Uniwersytet

en: Church
pl: Kościół

en: Library
pl: Biblioteka

en: Airport
pl: Lotnisko

en: Cafe
pl: Kawiarnia

en: Restaurant
pl: Restauracja

en: School
pl: Szkoła

en: Museum
pl: Muzeum
