Nearby places search (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Name
sv: Namn

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Address
sv: Adress

en: Store
sv: Butik

en: Other
sv: Övriga

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Google Maps API Key
sv: Nyckel för Google Maps API

en: Storage
sv: Lagring

en: Blocks
sv: Block

en: Radius
sv: Radie

en: Library
sv: Bibliotek
