Nearby places search (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Name
vi: Tên

en: Bar
vi: Thanh

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Store
vi: Gian hàng

en: Other
vi: Khác

en: No results found
vi: Không tìm thấy

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ

en: Blocks
vi: Khối

en: Library
vi: Thư viện
