Nearby places search (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Name
et: Nimi

en: Address
et: Aadress

en: Store
et: Pood

en: Other
et: Muu

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Storage
et: Ladu

en: Blocks
et: Plokid
