Nearby places search (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Name
fi: Nimi

en: Address
fi: Osoite

en: Store
fi: Kauppa

en: Other
fi: Muu

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Storage
fi: Tallennus

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Library
fi: Kirjasto

en: Post office
fi: Postinumero ja -toimipaikka
