Nearby places search (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Name
ja: 名前

en: Address
ja: 住所

en: Store
ja: ストア

en: Other
ja: その他

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Google Maps API Key
ja: GoogleマップAPIキー

en: Storage
ja: ストレージ

en: Blocks
ja: ブロック

en: Library
ja: ライブラリー
