Nearby places search (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Address
sk: Adresa

en: Store
sk: Obchod

en: Other
sk: Ostatné

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Blocks
sk: Bloky

en: Radius
sk: Polomer

en: Library
sk: Knižnica
