Nearby places search (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Name
tr: İsim

en: Address
tr: Adres

en: Store
tr: Mağaza

en: Other
tr: Diğer

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Google Maps API Key
tr: Google Haritalar (Google Maps) API anahtarı

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Library
tr: Kütüphane

en: Location Name
tr: Konum Adı
