Neato (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: Featured
id: Pilihan

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua
