Neato (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Featured
it: In evidenza

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Footer Bottom
it: Piè di pagina inferiore

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale

en: Footer Top
it: Piè di pagina superiore
