Neato (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Featured
ja: 主な

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
