Neato (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Featured
jv: Fitur

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
