Neato (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Footer Bottom
pl: Dół stopki

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Footer Top
pl: Góra stopki
