Neato (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Featured
da: Anbefalet

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Footer Bottom
da: Footer bund

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Footer Top
da: Footer top
