Neato (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Header
fa: سربرگ

en: Featured
fa: ویژه

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
