Neato (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Featured
ru: Популярное

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Footer Bottom
ru: Нижний колонтитул

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Footer Top
ru: Верхний подвал

en: All rights reserved.
ru: Все права сохранены.
