Neato (8.x-1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Featured
ca: Distintiu

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior
