Neato (8.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
