Neato (8.x-1.0-beta5) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Featured
fr: Recommandés

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Footer Bottom
fr: Bas du pied de page

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: Footer Top
fr: Haut du pied de page
