Neato (8.x-1.0-beta6) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Header
be: Загаловак

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
