Neato (8.x-1.0-beta6) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Featured
lo: ລັກສະນະເດັ່ນ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2
