Neato (8.x-1.0-beta7) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Featured
lt: Svarbus

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
