Neato (8.x-1.0-beta7) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Featured
vi: Tính năng

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
