Neato (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı
