Neato (8.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
