Neato (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Footer Bottom
hu: Alsó lábléc

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Footer Top
hu: Felső lábléc
