Neato (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
