Neato (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Featured
oc: Distintiu

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
