Neato (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Footer Bottom
tr: Altbilgi Altı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun
