Neibers (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (138 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Article
sk: Článok

en: Comments
sk: Komentáre

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: File
sk: Súbor

en: File path
sk: Cesta súboru

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Icon
sk: Ikona

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Picture
sk: Obrázok

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Comment
sk: Komentár

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Revisions
sk: Revízie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Add condition
sk: Pridať podmienku

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Authored by
sk: Autor

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Order
sk: Poradie

en: Template
sk: Šablóna

en: Profile
sk: Profil

en: Process
sk: Spracovanie

en: Add Server
sk: Pridať server

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Condition
sk: Podmienka

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Sources
sk: Zdroje

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Entity
sk: Entita

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Product type
sk: Typ produktu

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Orders
sk: Objednávky

en: Add type
sk: Pridať typ

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Tabs
sk: Záložky

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Translation
sk: Preklad

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Usage
sk: Využitie

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Billing information
sk: Fakturačné údaje

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: File to import not found.
sk: Súbor, z ktorého sa má importovať, sa nepodarilo nájsť.

en: Sales
sk: Predaj

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Product attributes
sk: Atribúty produktu

en: Customer Information
sk: Informácie o zákazníkovi

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Shipping information
sk: Doručovacie údaje

en: Wide
sk: Široký

en: User interface translation
sk: Preklad používateľského rozhrania

en: Editorial
sk: Editoriál

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: Plugin ID
sk: ID doplnku

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: Configuration synchronization
sk: Synchronizácia konfigurácie

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Website feedback
sk: Spätná väzba

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sk: Zadajte zoznam oddelený čiarkou. Napríklad: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Narrow
sk: Úzky

en: Order activity
sk: Aktivita objednávky

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sk: Obnoviť do návrhu

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sk: Obnoviť

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
