Neibers (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (76 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Article
bg: Статия

en: Comments
bg: Коментари

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Test
bg: Тест

en: - None -
bg: - Не -

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Audio
bg: Музика

en: Menu
bg: Меню

en: Picture
bg: Изображение

en: Continue
bg: Продължи

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Comment
bg: Коментар

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: State
bg: Статус

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Order
bg: Поръчка

en: Template
bg: Шаблон

en: Profile
bg: Профил

en: Process
bg: Обработване

en: Sources
bg: Източници

en: Front page
bg: Начална страница

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Revert
bg: Връщане

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Orders
bg: Поръчки

en: Add type
bg: Добави тип

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Billing information
bg: Инфо за плащане

en: File to import not found.
bg: Файлът за импорт не е намерен.

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
