Neibers (8.x-1.1) - en to br translation catalogue (16 entries)

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Picture
br: Skeudenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Page
br: Pajenn

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: Administrator
br: Melestrer

en: About
br: Diwar-benn
