Neibers (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (28 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè
