Neibers (8.x-2.0) - en to mg translation catalogue (18 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Comments
mg: Heviteny

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
