Neibers (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (113 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Suffix
oc: Sufix

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Comments
oc: Comentaris

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Size
oc: Talha

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Test
oc: Testar

en: Message
oc: Messatge

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Image
oc: Imatge

en: Multiple
oc: Multipla

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Audio
oc: Àudio

en: Menu
oc: Menú

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Picture
oc: Imatge

en: Continue
oc: Contunhar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Create
oc: Crear

en: Separator
oc: Separador

en: All
oc: Tot

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Comment
oc: Comentari

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Conditions
oc: Condicions

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Sortable
oc: Classable

en: State
oc: Estat

en: Align
oc: Alinhar

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Order
oc: Òrdre

en: Template
oc: Modèl

en: Profile
oc: Perfil

en: Sort by
oc: Triar per

en: Sources
oc: Fonts

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Create new revision
oc: Crear una revision novèla

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Entity
oc: Entitat

en: Revert
oc: Restablir

en: Transition
oc: Transicion

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: Revisions for %title
oc: Revisions per « %title »

en: Changed
oc: Modificat

en: Revision of %title from %date
oc: Revision de %title del %date

en: Tabs
oc: Onglets

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Apply
oc: Aplicar

en: Translation
oc: Traduccion

en: Publish
oc: Publicar

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
oc: Sètz segur que volètz tornar a la version del %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
oc: Sètz segur que volètz suprimir la version del %revision-date ?

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Values
oc: Valors

en: Offset
oc: Decalatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Default order
oc: Òrdre per defaut

en: About
oc: A prepaus

en: Column
oc: Colomna

en: Default sort
oc: Triada per defaut

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: File to import not found.
oc: Lo fichièr d'importar es pas estat trobat.

en: Navigate
oc: Navigar

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Bundle
oc: Paquet

en: Draft
oc: Borrolhon

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Copy of the revision from %date.
oc: Copiar la version del %date.

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Archived
oc: Archivat

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Find and manage content.
oc: Busqueu e gestioneu lo contengut.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina

en: Master
oc: Maître

en: Hide empty column
oc: Amagar las colomnas vides
