Neibers (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (69 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Article
kk: Мақала

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Image
kk: Сурет

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Menu
kk: Мәзір

en: Picture
kk: Сүрет

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Comment
kk: Пікір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Color
kk: Түс

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Profile
kk: Профиль

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: Front page
kk: Басты бет

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Publish
kk: Жариялау

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Default order
kk: Әдепкі рет

en: File to import not found.
kk: Импортталатын файл табылмады.

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Friends
kk: Достар

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
