Neibers (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (84 entries)

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Parent
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Picture
km: រូបភាព

en: Continue
km: បន្ត

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create
km: បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Color
km: ពណ៌

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Order
km: លំដាប់

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Sources
km: ប្រភព

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: Revisions for %title
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​សម្រាប់​ %title

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Revision of %title from %date
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​នៃ %title ពី %date

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​ដាក់​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​ពី %revision-date ឬ ?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​លុប​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date ឬ ?

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Default order
km: លំដាប់​លំនាំដើម

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: File to import not found.
km: រក​មិន​ឃើញ​ឯកសារ​ដែល​ត្រូវ​នាំចូល​​ទេ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Copy of the revision from %date.
km: ច្បាប់​ថត​ចម្លង​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %date ។

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Find and manage content.
km: ស្វែង​រក និង​គ្រប់​គ្រង​មាតិកា ។

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។
