Neibers (8.x-2.0) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Comments
mk: Коментари

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Help
mk: Помош

en: Add
mk: Додај

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: - All -
mk: - Сите -
