Neibers (8.x-2.0) - en to nn translation catalogue (66 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Article
nn: Artikkel

en: Comments
nn: Kommentarar

en: On
nn: På

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Image
nn: Bilete

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Picture
nn: Bilete

en: Continue
nn: Hald fram

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Comment
nn: Kommentar

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Color
nn: Farge

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Sources
nn: Kjelder

en: Front page
nn: Framside

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Default order
nn: Standard rekkjefølgje

en: Billing information
nn: Rekningsadresse

en: File to import not found.
nn: Fila som skulle importerast vart ikkje funne.

en: - All -
nn: - Alle -

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date

en: Find and manage content.
nn: Finn og behandle innhald.

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.
