Neibers (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (197 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Article
pl: Artykuł

en: Comments
pl: Komentarze

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: File
pl: Plik

en: File path
pl: Ścieżka do plików

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Image
pl: Obraz

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Icon
pl: Ikona

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Picture
pl: Obraz

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Created
pl: Utworzono

en: Create
pl: Utwórz

en: All
pl: Wszystko

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Revisions
pl: Wersje

en: Message text
pl: Tekst wiadomości

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Add condition
pl: Dodaj warunek

en: Conditions
pl: Warunki

en: Authored by
pl: Autor

en: Sortable
pl: Sortowalny

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Color
pl: Kolor

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Order
pl: Kolejność

en: Template
pl: Szablon

en: Profile
pl: Profil

en: Process
pl: Proces

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Condition
pl: Warunek

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Sources
pl: Źródła

en: Front page
pl: Strona główna

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: User Management
pl: Konfiguracja użytkowników

en: Entity
pl: Encja

en: Revert
pl: Przywróć

en: Transition
pl: Przejście

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Product type
pl: Typ produktu

en: Video
pl: Wideo

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: Revision
pl: Wersja

en: Display label
pl: Wyświetl etykietę

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Add type
pl: Dodaj typ

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Tree
pl: Drzewo

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Client
pl: Klient

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Publish
pl: Publikuj

en: Audio file
pl: Plik Audio

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: Server
pl: Serwer

en: Usage
pl: Użycie

en: Restore
pl: Przywróć

en: Values
pl: Wartości

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Default order
pl: Domyślny porządek

en: Billing information
pl: Dane do płatności

en: About
pl: O stronie

en: Column
pl: Kolumna

en: Default sort
pl: Standardowe sortowanie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: File to import not found.
pl: Nie znaleziono pliku.

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Memory
pl: Pamięć

en: Sales
pl: Obroty

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Migration
pl: Migracja

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Delete all revisions
pl: Usuń wszystkie wersje

en: Video file
pl: Plik Video

en: Draft
pl: Szkic

en: Platform
pl: Platforma

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Elements
pl: Elementy

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Field permissions
pl: Uprawnienia pola

en: Product attributes
pl: Atrybuty produktu

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
pl: Użyj <em>artykułów</em> dla dynamicznych treści, takich jak newsy, przegląd prasy lub wpisy na blogu.

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Implementor
pl: Realizator

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Shipping information
pl: Dane do przesyłki

en: Hide empty column
pl: Ukryj pustą kolumnę

en: Wide
pl: Szeroki

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Percent Bar
pl: Pasek postępu

en: No label
pl: Brak etykiety

en: User interface translation
pl: Tłumaczenie interfejsu użytkownika

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: Workflow type
pl: Typ przepływu pracy

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki

en: Default comments
pl: Domyśle komentarze

en: Allows commenting on content
pl: Pozwala komentować zawartość

en: Revision translation affected
pl: Tłumaczenie wersji

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
pl: Informuje czy ostatnia edycja tłumaczenia należy do bieżącej wersji.

en: Configuration synchronization
pl: Synchronizacja konfiguracji

en: Import and export your configuration.
pl: Importuj i eksportuj konfigurację.

en: @date by @username
pl: @date przez @username

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Website feedback
pl: Informacja zwrotna na temat strony.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
pl: Wprowadź listę oddzielonych przecinkami słów. Przykładowo: Wrocław, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: @langname revisions for %title
pl: Wersje %title w języku @langname

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję tłumaczenia na język @language z dnia %revision-date?

en: Revert content shared among translations
pl: Przywróć zawartość dzieloną między tłumaczeniami

en: Max 1300x1300
pl: Maksimum 1300x1300

en: Max 2600x2600
pl: Maksimum 2600x2600

en: Max 325x325
pl: Maksimum 325x325

en: Max 650x650
pl: Maksimum 650x650

en: Narrow
pl: Wąskie

en: Create New Draft
pl: Utwórz Nowy Szkic

en: Restore to Draft
pl: Przywróć Szkic

en: Use local files for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne pliki w mediach wielokrotnego użytku.

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: Entity action
pl: Akcja encji

en: A locally hosted audio file.
pl: Przechowywany lokalnie plik audio.

en: A locally hosted video file.
pl: Przechowywany lokalnie plik video.

en: Remote video
pl: Zdalne wideo

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
pl: Zdalne wideo z YouTube lub Vimeo.
