Neibers (8.x-3.0) - en to ne translation catalogue (64 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Article
ne: लेख

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Menu
ne: मेनु

en: Picture
ne: तस्विर

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Authored by
ne: लेखक

en: Color
ne: रंग

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Condition
ne: अवस्था

en: Sources
ne: स्रोत

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Log out
ne: लगआउट

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: Revision
ne: संशोधन

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: View mode
ne: हेर्ने शैली

en: Wide
ne: चौडा

en: Narrow
ne: साघुरो
