Neibers (8.x-3.0) - en to af translation catalogue (68 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Body
af: Teks

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Article
af: Artikel

en: Comments
af: Kommentaar

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: File
af: Lêer

en: File path
af: Lêerpad

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Image
af: Beeld

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Picture
af: Prentjie

en: Continue
af: Gaan voort

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Color
af: Kleur

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Order
af: Bestelling

en: Profile
af: Profiel

en: Sources
af: Bronne

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Revert
af: Rol terug

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Log out
af: Teken uit

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Revision
af: Weergawe

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Default order
af: Verstekorde

en: File to import not found.
af: Die lêer wat gelaai moet word bestaan nie.

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
