Neibers (8.x-3.0) - en to be translation catalogue (113 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Article
be: Артыкул

en: Comments
be: Каментары

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: - None -
be: - Нічога -

en: Image
be: Малюнак

en: Multiple
be: Мносны

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Audio
be: Аўдыё

en: Menu
be: Меню

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Continue
be: Працягнуць

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Revisions
be: Версіі

en: Message text
be: Тэкст паведамлення

en: Field name
be: Назва поля

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Color
be: Колер

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Anonymous
be: Ананім

en: Order
be: Парадак

en: Template
be: Шаблон

en: Profile
be: Профіль

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Condition
be: Умова

en: Switch
be: Пераключэнне

en: Sources
be: Крыніцы

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Workflow
be: Плын працы

en: Entity
be: Сутнасць

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Log out
be: Выйсці

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Display label
be: Метка для адлюстравання

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Translation
be: Пераклад

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Default order
be: Парадак па змоўчанні

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: File to import not found.
be: Файл, які трэба імпартаваць, не знойдзены.

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Bundle
be: Набор

en: Compact
be: Кампактны

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Wide
be: Шырокі

en: User interface translation
be: Пераклад інтэрфэйсу карыстальнікаў

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
be: Увядзіце спіс, падзяляючы словы коскаю. На прыклад: Менск, Берасце, "Мар'іна Горка"

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Max 1300x1300
be: Максімум 1300x1300

en: Max 2600x2600
be: Максімум 2600x2600

en: Max 325x325
be: Максімум 325x325

en: Max 650x650
be: Максімум 650x650

en: Narrow
be: Вузкі
