Neibers (8.x-3.0) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: View all
ga: Léigh tuilleadh

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Order
ga: Ordú

en: Log out
ga: Logáil amach

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
