Neibers (8.x-3.0) - en to gl translation catalogue (131 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Article
gl: Artigo

en: Comments
gl: Comentarios

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: File
gl: Ficheiro

en: File path
gl: Ruta do ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Image
gl: Imaxe

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Icon
gl: Icona

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Menu
gl: Menú

en: Picture
gl: Imaxe

en: Continue
gl: Continuar

en: Created
gl: Creado

en: Create
gl: Crear

en: Separator
gl: Separador

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Revisions
gl: Revisión

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Add condition
gl: Engadir condición

en: Conditions
gl: Condicións

en: Authored by
gl: Creado por

en: Sortable
gl: Ordenable

en: State
gl: Estado

en: Align
gl: Aliñar

en: Color
gl: Cor

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Order
gl: Orde

en: Template
gl: Modelo

en: Profile
gl: Perfil

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Condition
gl: Condición

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Switch
gl: Cambiar

en: Sources
gl: Fontes

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Entity
gl: Entidade

en: Revert
gl: Volver

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Product type
gl: Tipo de produto

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Tree
gl: Árbore

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Translation
gl: Traducción

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Server
gl: Servidor

en: Administrator
gl: Administrador

en: Usage
gl: Uso

en: Values
gl: Valores

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Default order
gl: Orde predeterminada

en: About
gl: Información

en: Column
gl: Columna

en: Default sort
gl: Ordenación predeterminada

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: File to import not found.
gl: Ficheiro a importar non atopado.

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Bundle
gl: Paquete

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Compact
gl: Compacto

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Hide empty column
gl: Ocultar columna baleira

en: Wide
gl: Ancho

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Narrow
gl: Estreito
