Neibers (8.x-3.0) - en to gu translation catalogue (61 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Article
gu: લેખ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Size
gu: માપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Multiple
gu: અનેક

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Create
gu: બનાવો

en: Separator
gu: વિભાજક

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Align
gu: હારબંધ ગોઠવવું

en: Color
gu: રંગ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Process
gu: પ્રક્રિયા

en: Condition
gu: શરત

en: Sources
gu: સ્ત્રોતો

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Log out
gu: બહાર નીકળો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Translation
gu: ભાષાંતર

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: Default order
gu: મૂળભૂત ક્રમ

en: About
gu: વિશે

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Friends
gu: મિત્રો

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ

en: Alert
gu: ચેતવણી
