Neibers (8.x-3.0) - en to ka translation catalogue (65 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Article
ka: სტატია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: File
ka: ფაილი

en: File path
ka: ფაილის მდებარეობა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Image
ka: სურათი

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Picture
ka: სურათი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: Separator
ka: გამყოფი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Color
ka: ფერი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Profile
ka: პროფილი

en: Condition
ka: პირობა

en: Switch
ka: გადართვა

en: Sources
ka: წყაროები

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: - All -
ka: - ყველა -
