Neibers (8.x-3.0) - en to lt translation catalogue (144 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Article
lt: Straipsnis

en: Comments
lt: Komentarai

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: File
lt: Failas

en: File path
lt: Failo kelias

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Icon
lt: Piktograma

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Menu
lt: Meniu

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Continue
lt: Tęsti

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Revisions
lt: Versijos

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Add condition
lt: Pridėti sąlygą

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: State
lt: Etapas

en: View all
lt: Rodyti visus

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Color
lt: Spalva

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Order
lt: Tvarka

en: Template
lt: Šablonas

en: Profile
lt: Profilis

en: Process
lt: Procesas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Switch
lt: Perjungti

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Constants
lt: Konstantos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Entity
lt: Esybė

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Display label
lt: Rodyti žymę

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Translation
lt: Vertimas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Values
lt: Reikšmės

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: About
lt: Apie

en: Column
lt: Stulpelis

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: File to import not found.
lt: Importuojamas failas nerastas.

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Bundle
lt: Paketas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Elements
lt: Elementai

en: Field prefix
lt: Laukelio priešdėlis

en: Field suffix
lt: Laukelio priesaga

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: User interface translation
lt: Vartotojo sąsajos vertimas

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: @date by @username
lt: @username - @date

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
lt: Įveskite kableliu atskirtą sąrašą. Pavyzdžiui: Vilnius, Naujoji Akmenė, "Klivlendas, Ohajas"

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lt: Archyvuota
